خرید و سفارش

خرید شیک‌ترین و متفاوت‌ترین گیفت نامزدی

گیفت عروسی و نامزدی

هدیه‌های کوچکی که توسط عروس و داماد در مراسم نامزدی به مهمانان داده می‌شود گیفت نامزدی نام دارد تا یک یادگاری از این مراسم داشته باشند. در این گیفت‌ها تاریخ نامزدی، نام عروس و داماد نیز نوشته می‌شود. چندی پیش بیشتر گیفت‌های عروسی به مهمانان داده می‌شد اما در چند سال اخیر گیفت‌های عقد و نامزدی هم جزئی از این مراسم‌ها محسوب می‌شوند. همچنین توجه داشته باشید که تعداد گیفت‌ها مانند عروسی با تعداد خانواده‌ها متناسب است و به هر خانواده یک گیفت داده می‌شود.

انواع گیفت‌های مراسم نامزدی

انتخاب گیفت به سلیقه و خلاقیت عروس و داماد برمی‌گردد و ممکن است زوجی گیفت‌های فانتزی را پسند کنند یا ترجیح دهند تا گیفت آن‌ها ساده باشد. در ادامه چند طرح از گیفت‌های متفاوت و شیک را برای نامزدی معرفی می‌کنیم.

  • گیفت‌هایی با پارچه‌های کنف : تزئین گیفت با کنف بسیار جذاب می‌شود. به عنوان مثال تزئین شیشه با تورهای کنفی، به کار بردن تکه‌های کنف روی کیسه‌های نمدی و استفاده از نخ نمدی در انواع گیفت‌ها یا استفاده از پارچه کنفی به عنوان کیسه گیفت.
  • گیفت‌های جعبه‌ای : جعبه‌های فلزی، چوبی و یا کاغذی که درون آن‌ها به سلیقه افراد با شی‌های متفاوت مانند کاغذ‌های ریز رنگی تزئین می‌شوند.
  • پیکسل : می‌توانید طرح‌های مختلفی روی پیکسل مانند گل، نوشته، لباس عروس و داماد و حتی طرح‌های فانتزی را داشته باشید.
  • گیفت‌های کارتی : در این نوع هم می‌توانید کارت را بسیار زیبا طراحی کنید و به عنوان گیفت به مهمان بدهید و هم می‌توانید کارت را درون گیفت قرار دهید. روی کارت نام عروس و داماد یا یک جمله نوشته می‌شود.
  • گیفت گل : معمولاً از گل‌های مصنوعی برای ماندگاری بیشتر در این نوع گیفت استفاده می‌کنند. گیفت گل می‌تواند به مدل خوشه‌ یا دسته گل‌های کوچک، یک شاخه گل به مهمان به عنوان گیفت نامزدی داده شود.
  • گیفت‌های شیشه‌ای : این گیفت‌ها شامل شیشه‌های کوچکی می‌باشند که تنوع تزئینی زیادی دارند. مثلاً می‌توان درون شیشه‌های کوچک را با صدف و شن یا با سنگریزه و کاغذ‌های کاهی پر کرد.
  • گیفت‌های عطری : عطر‌های بسیار کوچک و با تزئین‌های زیبا به خصوص با گل‌های کوچک به عنوان گیفت به مهمان داده می‌شود.

گیفت-نامزدی

  • گیفت‌های دکوری : فنجان‌های کوچک، ماگ، پرنده‌های شیشه‌ای یا سرامیکی یا مجسمه‌های کوچک از گیفت‌های دکوری محسوب می‌شوند.
  • جا کلیدی : تکه کوچکی از چوب یا پلاستیکی در طرح‌های مختلف و نوشته‌هایی مانند اسم عروس و داماد یا جمله‌های متناسب با مراسم به عنوان گیفت با مدل جاکلیدی به حساب می‌آیند.
  • گیفت‌های خوراکی – شکلات نامزدی : این گیفت‌ها تنوع بسیار زیادی دارند و وجود خوراکی در گیفت جذابیت بیشتری را ایجاد می‌کند. همچنین پرطرفدارترین نوع گیفت گیفت‌های خوراکی می‌باشند. گیفت خوراکی شامل عسل، شکلات، شیرینی، قهوه، دونات، اسمارتیز، روغن زیتون، مربا، ترشی، پاپ کورن و غیره می‌شود اما غالباً عروس و داماد خوراکی‌های شیرین به ویژه شکلات را برای گیفت خود انتخاب می‌کنند چون این خوراکی یعنی شکلات، خوشمزه، پرطرفدار و به صرفه‌تر از بقیه خوراکی‌ها می‌باشد.

توجه داشته باشید که هر کدام از انواع گیفت‌های بالا می‌توانند با هم ترکیب نیز شوند. به عنوان مثال پارچه‌های کنفی برای تزئین عسل با شیشه‌های کوچک که گیفت خوراکی و گیفت شیشه‌ای می‌باشد به کار می‌رود یا گیفت شیشه‌ای با گل‌‌های مصنوعی و کارت تزئین می‌شود.

خدمات شوکو برندز برای گیفت نامزدی

شوکو برند امکان ارائه گیفت شکلات با جعبه‌های خاص و جذاب برای مراسم‌‌های عروسی، عقد، حنابندان یا نامزدی را دارد. همچنین هر تعداد گیفت حتی تعداد زیاد را به شما ارائه می‌کند و درخواست‌های شما را در رابطه با لوگو یا نوشته روی شکلات یا جلد شکلات انجام می‌دهد. همچنین شوکو برند در تهیه شکلات و بسته بندی گیفت کیفیت بالایی دارد تا رضایت شما را به دست آورد. اگر دغدغه خرید حضوری به دلیل کار‌ زیاد، کمبود زمان یا مسیر را دارید سایت شوکو برند آماده دریافت سفارشات شما به صورت آنلاین نیز می‌باشد تا دیگر دغدغه‌های چنینی نداشته باشید و راحت به کار‌های دیگر نامزدی بپردازید.

سخن آخر

سعی کردیم در این مطلب شما را با گیفت نامزدی و با چند نوع دیگر از گیفت‌های شیک و متفاوت آشنا کنیم. شما هم اگر قصد سفارش گیفت در مراسم نامزدی خود را دارید به شوکو برندز اطمینان کنید تا گیفت‌های جذاب و خوشمزه‌ای از شکلات داشته باشید و مراسمی به شیرینی شکلات برای مهمانان و خودتان رقم بزنید و برای همیشه به عنوان یک‌ یادگاری در ذهن خودتان و مهمانان باقی بماند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *