بازاریابی و تبلیغات

بهترین ایده‌ها برای یک هدیه سازمانی ایده‌آل

بهترین هدیه سازمانی

هر سازمانی به بهانه‌ی مناسبت‌های مختلف و همچنین رویدادهای خاص برای مشتریان، کارمندان و مردم عادی هدایایی را در نظر می‌گیرد. این کار به منظور ایجاد ارتباطات جدید و همچنین صمیمی‌تر کردن ارتباطات موجود و دلایل دیگر انجام می‌شود. برخلاف تصور بسیاری از مدیران ارشد سازمان‌‌ها و کارخانجات مختلف، خرید هدیه سازمانی برای مشتریان و کارمندان یک کار اضافی و بیهوده نیست. این امری است کاملا ضروری که هر سازمانی باید آن را انجام دهد. در دنیا سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ به دنبال بهانه‌ای برای دادن هدیه‌های سازمانی خود هستند برای تکرار شدن یاد برندشان در ذهن همگان! مورد مهم در این میان انتخاب بهترین هدیه سازمانی است. همان قدر که دادن هدیه به کارمندان و مشتریان اهمیت دارد به همان اندازه انتخاب درست هدیه نیز مهم است. در این مقاله ما قصد داریم شما را با بهترین هدیه‌های سازمانی آشنا کنیم. ایده‌های خوب و عالی برای خرید هدیه سازمانی به منظور رسیدن به اهداف در نظر گرفته شده از دادن این هدایا. همراه ما باشید.

بهترین هدیه سازمانی

زمانی که سخن از بهترین هدیه سازمانی می‌شود توجهات همه به سمت تقویم‌های سازمانی می‌رود که داخل آن کلی تبلیغات سازمان و یا کارخانه وجود دارد. درست است که این هدیه مناسب بوده و مرسوم است اما زمان رو به جلو رفته و ایده‌های جدید برای این کار بوجود آمده است. بیایید کمی متفاوت عمل کرده و مشتریان و کارمندان خود را با هدایای سازمانی هدفمند غافل گیر کنید.

بهترین هدیه سازمانی هدیه‌ای است که چند ویژگی مهم را داشته باشد. این ویژگی‌ها عبارت‌اند از:

  1. خاص و متفاوت باشد.
  2. یک ماندگاری در ذهن ایجاد کند و یک خاطره خوب از گرفتن آن.
  3. همیشه جلوی چشم بوده و دیده شود.
  4. کاربردی بوده و به کار گیرنده هدیه بیاید.
  5. هزینه زیادی برای سازمان نداشته باشد.

در ادامه ایده‌های بهترین هدیه سازمانی را با هم مرور خواهیم کرد.

تندیس و مجسمه خاص:

اگر مشکلی در هزینه خرید هدیه سازمانی ندارید می‌توانید تندیس و یا یک مجسمه خاص را برای این کار انتخاب کنید. تندیس و مجسمه به دلیل اینکه معمولا در دکور خانه و یا محل کار هدیه گیرنده قرار می‌گیرد همیشه جلوی چشم بوده و می‌تواند شما و نام برندتان را برای مدت زیادی در ذهن مشتری نگه دارد. همچنین این مدل هدیه تاریخ اتمام نداشته و می‌تواند مدت زمان زیادی در نزد هدیه گیرنده باقی بماند.

تندیس و مجسمه خاص

 

تابلوی دکوری:

یکی از ایده‌های بهترین هدیه سازمانی تابلو با طرح خاص است. اشتباه نکنید نباید طرح تابلو لوگو شرکتتان باشد. یک طرح خاص و متفاوت را برای تابلو انتخاب کنید به صورتی که انگار قرار است تابلو در خانه و یا محل کار گیرنده هدیه نصب شود. لوگو شما باید بسیار کوچک در گوشه‌ای از این تابلو باشد چراکه گیرنده هدیه نیازی به دیدن لوگو ندارد. او هربار که این تابلو را می‌بیند به یاد برند و شرکت شما خواهد افتاد و از شما یاد خواهد کرد.

شکلات های تبلیغاتی، بهترین هدیه سازمانی:

شاید جدیدترین و به روزترین هدیه سازمانی که می‌توانید به کارمندان و مشتریان خود ارائه دهید و همچنین بهترین هدیه سازمانی همین شکلات‌های تبلیغاتی هستند. بیایید ویژگی‌های این هدیه را با هم مرور کنیم:

  • پیدا کردن فردی که شکلات دوست نداشته باشد مانند پیدا کردن سوزن در انبار کاه است پس همه آن را خواهند پسندید.
  • هزینه تهیه این گونه شکلات‌ها بسیار کمتر از هدایای دیگر است.
  • لوگوی سازمان روی شکلات‌ها خواهد بود و برندتان تبلیغ خواهد شد.
  • یک هدیه خاص و متفاوت است که کمتری کسی تا به حال آن را دیده و هدیه گیرنده شگفت‌زده خواهد شد.
  • اگر شکلات از مواد اولیه خوب تهیه شده باشد یک طمع خاص برای همیشه در ذهن مشتری به نام شرکت شما ثبت خواهد شد؛ طعمی که هیچ وقت آن را فراموش نخواهد کرد.

شوکوبرندز این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید بر روی شکلات‌ها لوگو و برند خودتان را ثبت کرده و بسته بندی مخصوصی را نیز برای آن انتخاب نمایید و آن‌ها را داخل جعبه مخصوص شرکتتان که تهیه شده است قرار دهید. تمامی شکلات‌های مجموعه شوکوبرندز از بهترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه تهیه شده و طعم شکلات‌ها بسیار خاص است. (یکبار امتحان کافی است تا به درستی گفته‌ها پی ببرید)

شکلات های تبلیغاتی، بهترین هدیه سازمانی

 

View this post on Instagram

 

A post shared by شوکوبرندز ، شکلات سفارشی (@chocobrand) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by شوکوبرندز ، شکلات سفارشی (@chocobrand) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by شوکوبرندز ، شکلات سفارشی (@chocobrand) on

برای ثبت سفارش شکلات‌های اختصاصی و سفارشی، می‌توانید از بخش ثبت سفارش وب سایت شوکوبرندز اقدام کنید و یا از طریق تماس تلفنی با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید:

خودکار و خودنویس‌های مخصوص:

خودکار و خودنویس یکی از ساده‌ترین هدیه‌هایی است که می‌توانید تهیه کرده و به مشتریان و کارمندان خود بدهید. توجه داشته باشید که نباید این خودکارها و یا خودنویس‌ها معمولی باشند. خودکار معمولی را همه می‌توانند خریداری کنند، هدیه‌ای که شما می‌دهید باید خاص و متفاوت باشد. خودکار و خودنویس وسیله‌های کاربردی هستند که می‌توانند برای هدیه گیرنده هم مفید واقع شوند و همیشه جلوی دید باشند. به احتمال زیاد در جیب کت خواهند بود.

این هدیه هزینه کمتری داشته ولی طول عمر کمی نیز خواهند داشت چراکه بعد از اتمام جوهر، فرد هدیه گیرنده به احتمال فراوان آن را دور خواهد انداخت.

دفترچه یاداشت:

دفترچه یاداشت هم یکی از ایده‌های بهترین هدیه سازمانی است که ما به شما معرفی می‌کنیم. در اینکه دفترچه یادداشت کاربردی بوده و به کار اکثر هدیه گیرنده‌ها خواهد آمد شکی نیست. اما این هدیه چه ویژگی‌هایی باشد داشته باشد؟ تقویم‌های تبلیغاتی را نگاه کنید هر آنچه که در آن است دفترچه شما باید فاقد آن باشد. مثلا تبلیغات فراوان بر روی دفترچه، اختصاص چندین صفحه در اول، وسط و آخر دفترچه به تبلیغات و انداختن لوگوی شرکت پشت تمامی صفحات و … یادتان باشد دفترچه شما باید دفترچه‌ای باشد که هدیه گیرنده بتواند از آن به خوبی استفاده کند.

شما می‌توانید لوگوی شرکت را بسیار کوچک در یک گوشه دفترچه ثبت کنید. و چند صفحه آخر دفترچه را نیز به معرفی کردن خدمات و محصولات شرکت خود اختصاص دهید. سعی کنید رنگ دفترچه نیز دقیقا رنگ سازمان خودتان باشد.

کاکتوس‌های تبلیغاتی به عنوان هدیه سازمانی:

کاکتوس‌های تبلیغاتی نیز یک ایده جدید و مناسب برای هدیه دادن هستند. معمولا روال کار به این صورت است که کاکتوسی که قرار است هدیه داده شود در داخل گلدان‌هایی قرار می‌گیرد که لوگو و برند شرکت شما بر روی آن حکاکی شده است. مردم علاقه زیادی به گل دارند و معمولا از هدیه گرفتن گل و گیاه نیز خوشحال شده و همیشه آن را جلوی چشم خود می‌گذارند. از آنجایی که عمر کاکتوس‌ها نیز زیاد است و نیاز به نگه داری خاصی هم ندارد پس می‌تواند مدت زمان زیادی جلوی چشم مشتری و یا کارمند شما قرار بگیرد.

عطرهای جیبی:

شاید عجیب به نظر برسد ولی عطر جیبی نیز می‌توان یک هدیه سازمانی مناسب باشد. البته باید توجه کنید که هنگام انتخاب عطر یک بوی عامه پسند و اسپرت را انتخاب نمایید تا همه از بو کردن آن لذت ببرند. نکته مهم در مورد این هدیه سازمانی این است که اولا هزینه آن زیاد خواهد بود و دوم انتخاب چنین بویی مشکل است و همچنین یک هدیه کوتاه مدت محسوب می‌شود چراکه بعد از تمام شدن عطر احتمالا قاب آن را دور انداخته خواهد شد.

شکلات به عنوان هدیه

شوکوبرندز

اگر شما نیز می‌خواهید برای همیشه در ذهن مشتری خود یک خاطره خوب و یک طمع خاص را ثبت کرده و یادگاری از خود در دل آن‌ها داشته باشید همین حالا شکلات‌های مخصوص سازمانتان را تهیه کنید. ممنون که با این مطلب نیز همراه ما بودید.

برای ثبت سفارش شکلات‌های اختصاصی و سفارشی، می‌توانید از بخش ثبت سفارش وب سایت شوکوبرندز اقدام کنید و یا از طریق تماس تلفنی با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید:

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *