خرید و سفارش, شکلات های سفارشی

شکلات رژیمی

چه ‌کسانی ‌نباید‌ شکلات ‌تلخ ‌بخورند

برای این که با شکلات رژیمی بیشتر آشنا شوید، این مطلب را تا انتها بخوانید. همان طور که می‌دانید شکلات یک خوراکی بسیار محبوب در تمام دنیا است اما مصرف بیش از حد آن سبب ایجاد مشکلاتی همچون افزایش میزان قند خون می‌شود. بنابراین شکلات‌هایی ساخته شده است که در ساختارشان از قند معمولی استفاده نشده و از شیرینی‌های طبیعی که قند کمتری دارند، استفاده شده است. در نتیجه مصرف آن‌ها باعث ایجاد مشکلاتی در بدن نخواهد شد.

شکلات‌های رژیمی یا بدون قند

شکلات رژیمی گونه‌ای از شکلات است که در ساختار آن از قند معمولی استفاده نمی‌شود و به عنوان جایگزین از شیرین کننده‌هایی در تهیه این شکلات استفاده می‌شود که کالری کمتری دارند. این شکلات‌ها نسبت به شکلات‌های عادی کم کالری و سالم‌تر هستند و به منظور استفاده افرادی که در رژیم غذایی خاصی به سر می‌برند و نمی‌توانند قند مصرف کنند، تهیه می‌شود.

شکلات‌های رژیمی طعم‌های گوناگونی دارند. در این شکلات‌ها از شیر و کاکائو خالص استفاده می‌شود که این موضوع سبب شده تا این شکلات‌ها طعم بسیار لذیذی داشته باشند. در این شکلات‌ها از قند، استویا، مالتیتول، سوربیتول، کسیتول، اسپارتام و سوکرالوز استفاده نمی‌شود، بلکه از شیرین کننده‌های طبیعی یا قند‌های کم کالری در تهیه آن‌ها استفاده می‌شود.

شکلات رژیمی برای چه افرادی مناسب است؟

همان طور که اشاره شد این شکلات‌ها از کالری کمتری برخوردار هستند؛ بنابراین افرادی که درگیر رژیم غذایی خاصی هستند، می‌توانند این شکلات‌ها را مصرف کنند. زیرا قند ندارد و بسیار کالری کمتری نسبت به سایر شیرینی‌ها دارد. در ادامه به بررسی کامل‌تر این موضوع می‌پردازیم:

  • افرادی که مشکل دیابت دارند: افرادی که مبتلا به این بیماری هستند باید قند کمتری مصرف کنند تا سطح قند خون خود را کنترل کنند. شکلات‌های رژیمی نیز از قند و کالری بسیار کمی برخوردار هستند بنابراین یک گزینه مناسب برای این افراد شناخته می‌شوند.

شکلات-رژیمی

  • افرادی که رژیم غذای خاصی را دنبال می‌کنند: افرادی که رژیم می‌گیرند، تصمیم دارند تا وزن خود را کنترل یا کاهش دهند بنابراین باید کالری کمتر مصرف کنند. این شکلات‌ها دارای این ویژگی هستند بنابراین این افراد می‌توانند از شکلات‌های رژیمی به عنوان یک خوراکی خوشمزه استفاده کنند.
  • افرادی که به قند حساسیت دارند: بدن برخی از افراد به قند حساسیت دارد و مصرف قند باعث ایجاد مشکلاتی در بدن این افراد می‌شود. این افراد می‌توانند با خوردن این نوع شکلات‌ها، لذت خوردن شکلات را بدون وجود هیچ مشکلی در بدن خود تجربه کند.

مزایای شکلات رژیمی چیست؟

این شکلات‌ها مزایای زیادی همچون کالری و قند کم دارند اما به غیر از این دو مورد که از اصلی‌ترین مزایای این نوع شکلات‌ها محسوب می‌شوند؛ این شکلات‌های رژیمی دارای مزایای دیگری همچون موارد زیر هستند:

  • استفاده از مواد سالم و طبیعی: به منظور کاهش کالری و قند، در این شکلات‌ها از مواد سالم و طبیعی به عنوان جایگزین مواد شیمیایی استفاده شده است؛ به طور مثال در این شکلات‌ها از روغن‌های سالمی همچون روغن نارگیل یا روغن کنجد استفاده می‌شود.
  • حاوی آنتی اکسیدان: شکلات‌های رژیمی حاوی میزان زیادی آنتی اکسیدان هستند. وجود این ماده در این شکلات‌ها سبب جلوگیری از وقوع بسیاری از مشکلات همچون پیری زودرس در بدن می‌شود. لازم ذکر است به میزانی که شکلات تیره‌تر باشد، آنتی اکسیدان آن شکلات نیز بیشتر است.
  • وجود عناصر معدنی: شکلات‌های رژیمی دارای عناصر معدنی بسیار زیادی در خود هستند به عنوان مثال شکلات‌های تیره رژیمی، دارای موادی همچون آهن، منیزیم، مس و روی هستند که وجود این عناصر برای بدن بسیار ضروری است. شما می‌توانید با خوردن این شکلات‌ها عناصر معدنی مورد نیاز بدن خود را تامین کنید.
  • طعم‌های گوناگون: همان طور که اشاره شد، این شکلات‌ها همانند شکلات‌های عادی، از طعم‌های مختلفی برخوردار هستند و شما می‌توانید با توجه به نیاز و علاقه خود، یکی از طعم‌های این شکلات‌ها را انتخاب کنید.

اقدامات مجموعه شوکوبرندز

اگر به دنبال یک شکلات رژیمی خاص هستید می‌توانید به مجموعه شوکوبرندز مراجعه کنید. مجموعه شوکوبرندز، در زمینه چاپ طرح یا نوشته بر روی شکلات‌ها فعالیت می‌کند. شما می‌توانید با مراجعه به سایت این مجموعه طعم، نوع، بسته بندی، تعداد و اینگونه موارد را انتخاب کنید. لازم به ذکر است که شما هیچ محدودیتی از نظر تعداد محصولات خود، نخواهید داشت.

شما در مجموعه شوکوبرندز، تنوع بسیار بالایی در طعم و بسته بندی محصول خواهید داشت. در نتیجه می‌توانید با توجه به علایق و سلایق خود، بسته بندی و طعم شکلات خود را انتخاب کنید. این امر سبب شده است تا شکلات‌های مجموعه شوکوبرندز برای همه افراد و تمامی سلایق مختلف قابل استفاده و مصرف باشند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *